O NAS

Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie finansów. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i realizacją ponad 100 projektów dla firm z wielu branż. Zespół ARM Investment to doświadczeni specjaliści z branży finansowej, którzy ponadto są wykładowcami na renomowanych uczelniach wyższych w Polsce. Posiadamy szeroką wiedzę w dziedzinach finansów, ze szczególnym uwzględnieniem wyceny i zarządzania ryzykiem finansowym. Interdyscyplinarna wiedza i doświadczenie pozwalają na kompleksowe podejście podczas wspierania naszych klientów.

Specjalizujemy się zwłaszcza w:

  • wycenie przedsiębiorstwa,
  • wycenie spółek oraz udziałów,
  • wycenie instrumentów finansowych (w tym instrumentów pochodnych),
  • wycenie marki, know how, patentów oraz praw autorskich,
  • wycenie obligacji,
  • kalkulacji ryzyka finansowego oraz projektowaniu systemów zarządzania ryzykiem,
  • budowaniu strategii zabezpieczających (hedging),
  • doradztwie strategicznym podczas sprzedaży przedsiębiorstwa,
  • doradztwie w transakcjach fuzji i przejęć.

Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie dostępne są dla naszych klientów w całym kraju. Z naszych usług korzystają zarówno duże spółki giełdowe, kancelarie prawne oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Oferujemy konkurencyjną cenę naszych usług przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

 

Dr Aleksander Mercik

Przygotowywał i nadzorował ponad kilkanaście wejściach kapitałowych realizowanych przez fundusze VC. Brał udział w ponad 100 projektach związanych z wyceną instrumentów finansowych. Członek Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Obecnie jest zatrudniony jako Adiunkt w Katedrze Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem. Jest autorem licznych artykułów naukowych oraz prelegentem na międzynarodowych i krajowych konferencjach z zakresu finansów. Specjalizuje się w wycenie instrumentów finansowych, zarządzaniu ryzykiem finansowym oraz zastosowaniu technologii łańcucha bloków w finansach. Doświadczenie zdobywał pracując między innymi dla Pekao S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A. Był Dyrektorem Finansowym w DataWalk S.A. Obecnie jest Prezesem Zarządu ARM Investment sp. z o.o. oraz członkiem komitetu inwestycyjnego funduszu BRAVE Venture Capital.

NASI EKSPERCI

Przewiń na górę strony
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.